הגרסה הכי טובה שלך: איך לשפר דימוי עצמי נמוך בעזרת תזונה נכונה?

מהו הדבר שיאפשר לי לחיות את חיי בחופשיות ובביטחון ללא עקבות? שאלה שעולה לא מעט פעמים, אשר מגיעות אלי לקבוצות תמיכה גולדיס ולשירות אחת על אחת אונליין, נשים שפשוט רוצות לחיות עם עצמן באהבה ובשלום.

הכוונה בהחלט נפלאה כאשר אנחנו פורסות בדמיוננו את המציאות האידיאלית שהלב חושק ואז, מגיע הרגע של חזרה למציאות הנוכחית, בו אנחנו מביטות במראה ולא מרוצות.

מותחות קצת פה מותחות קצת שם, מתמקדות במה שחסר ולא מצליחות להגיע להשלמה מלאה עם הגוף שלנו.

המרחק בין הרצוי למצוי הוא כל כך עצום עבורנו, שהוויתור הוא מיידי. במקום לחשוב מה עושה לנו טוב, אנחנו שופטות, מענישות, בורחות מעצמנו ומונעות בסופו של דבר את החיים החופשיים וההרמוניים שנועדנו לחיות.

להתבונן פנימה: שיפור הדימוי העצמי קודם כל מתוכי

שיפור הדימוי העצמי לא יגיע מזה שמישהו יגיד לנו באיזה משקל אנחנו צריכות להיות. השינוי חייב להגיע קודם מבפנים ומתוך החיבור לאלמנטים החיוביים שאנחנו כן מצליחות לזהות בעצמנו כאן ועכשיו. זאת למרות רעשי הרקע של הסובבים אותנו ולמרות דימוי הגוף האידיאלי חברתי-תרבותי הקיים והכל כך משתנה מתקופה לתקופה (לכן גם אין סיבה להיאחז בו).

כל כך חשוב להסתכל במראה ולהעריך את האישה שבוהה בנו בחזרה – לראות אישה ראויה להצלחה, הערכה, אושר ואהבה. ההשקפה שלנו על עצמנו היא הבסיס להשיג את כל אלה וכן, זה מתחיל קודם מלאהוב את עצמי – וזו אמירה שעובדת מניסיוני האישי והמקצועי והיא הרבה יותר פשוטה ליישום ממה שאולי נראה.

כמה ציטוטים שאת יכולה להתחבר אליהם שנכתבו על ידי גדולי הזמנים:

 • "המטרה שלך לא לא לחפש אחר אהבה, אלא למצוא את המחסומים שבנית סביבך כנגדה." – רומי
 • "לאהוב את עצמך זה התחלה של רומן לכל החיים" – אוסקר ווילד
 • "אם החמלה שלך לא כוללת אותך היא אינה שלמה" – ג'ק קורנפילד
 • "זה לא תפקידך לאהוב אותי, זה תפקידי." – ביירון קייטי
 • "את מבקרת את עצמך כבר שנים וזה עדיין לא עובד. נסי לקבל את עצמך ואז תראה מה קורה." – לואיס ל. האי
 • "הנני, אני אוהבת אותי, אני אוהבת אותי. עוד לפני שאתה יכול לאהוב אותי אני אוהבת אותי, עוד לפני שאתה תוכל לדאוג לי אני אוהבת אותי, עוד לפני שהכול יקרה והכול ישתנה וילך לכיוון שאני מצפה לו ורוצה אותו אני אוהבת את עצמי" – פטריציו פאולטי
 

שיפור הדימוי העצמי לא יגיע מזה שמישהו יגיד לנו באיזה משקל אנחנו צריכות להיות. השינוי חייב להגיע קודם מבפנים ומתוך החיבור לאלמנטים החיוביים שאנחנו כן מצליחות לזהות בעצמנו כאן ועכשיו. זאת למרות רעשי הרקע של הסובבים אותנו ולמרות דימוי הגוף האידיאלי חברתי-תרבותי הקיים והכל כך משתנה מתקופה לתקופה (לכן גם אין סיבה להיאחז בו).

כל כך חשוב להסתכל במראה ולהעריך את האישה שבוהה בנו בחזרה – לראות אישה ראויה להצלחה, הערכה, אושר ואהבה. ההשקפה שלנו על עצמנו היא הבסיס להשיג את כל אלה וכן, זה מתחיל קודם מלאהוב את עצמי – וזו אמירה שעובדת מניסיוני האישי והמקצועי והיא הרבה יותר פשוטה ליישום ממה שאולי נראה.

כמה ציטוטים שאת יכולה להתחבר אליהם שנכתבו על ידי גדולי הזמנים:

 • "המטרה שלך לא לא לחפש אחר אהבה, אלא למצוא את המחסומים שבנית סביבך כנגדה." – רומי
 • "לאהוב את עצמך זה התחלה של רומן לכל החיים" – אוסקר ווילד
 • "אם החמלה שלך לא כולל אותך היא אינה שלמה" – ג'ק קורנפילד
 • "זה לא תפקידך לאהוב אותי, זה תפקידי." – ביירון קייטי
 • "אתה מבקר את עצמך כבר שנים וזה עדיין לא עובד. נסה לקבל את עצמך ואז תראה מה קורה." – לואיס ל. האי
 • "הנני, אני אוהבת אותי, אני אוהבת אותי. עוד לפני שאתה יכול לאהוב אותי אני אוהבת אותי, עוד לפני שאתה תוכל לדאוג לי אני אוהבת אותי, עוד לפני שהכול יקרה והכול ישתנה וילך לכייון שאני מצפה לו ורוצה אותו אני אוהבת את עצמי" – פטריציו פאולטי
 

שוקולד זה טוב? שיפור דימוי עצמי בעזרת שמירה על משקל מאוזן

אחת הדרכים הטובות ביותר להרגיש טוב עם הגוף שלנו היא לעבוד על גוף בריא. זה כולל גם אכילה של מזון מזין, יחד עם יחס חיובי כלפי עצמנו. איך ניתן ליישם זאת בעקביות ובהתמדה? התשובה היא – מינון, שינוי הרגלים ותמיכה.

שינוי הרגלי אכילה הוא תהליך שיכול לקחת זמן, אך ללא ספק שווה את ההשקעה. איך עושים זאת? משנים תדר! מה הכוונה? אם משהו לא עושה לכם טוב בחיים, יותר קל להוציא אותו מהמרחב שלכן – אותו דבר עם אוכל. הרבה יותר קל להפסיק לאכול משהו שאנחנו אוהבות, כי אז לא צריך להתמודד אתו, הוא לא נמצא במרחב שלנו.

ההמלצה שלי: לבחור לאכול פעם בשבוע מאכל אהוב. זה יכול להיות שוקולד או בירה או צ'יפס או 3 כדורי גלידה וכדומה. בנוסף, אם ידוע שכל יום בארבע בצהריים מתחשק משהו מתוק כדי לרומם את האנרגיה, ממליצה למצוא מאכל חלופי מזין יותר, שמרומם באותה מידה, או בקבוצת התמיכה של גולדיס, תוכלו לקבל כלים מעולים להעלות את עצמכן רגשית ללא אוכל – זה אכן אפשרי! פשוט לשחרר את התלות במזון כדי להרגיש טוב יותר. תחושת השחרור הזו הופכת את החיים להרבה יותר קלים וללא ספק משתלמת.  

הכוונה היא לא להפסיק לחיות, אלא לחיות טוב יותר. מינון, שינוי הרגלים ותמיכה, הם חלק מהתהליך לשמירה על משקל מאוזן.

מתנה תפריט מאוזן מתכנית ריסטרט​

לראות בצבעים: לאהוב את הגוף שלי כאן ועכשיו!

המטרה היא בעצם להגיע למצב, בו אתן יכולות לראות את הגוף שלכן ולהיות מסוגלות להכיל אותו בלי לתת לו ערך שלילי. לשם כך, ממליצה לשאול את השאלות הבאות:

האם אני מטפלת בגופי באהבה? מה עושה לי טוב? מה אני יכולה ליישם כאן ועכשיו? מה אני צריכה לעשות כדי להרגיש פצצה בהווה? איזה בגד בארון שלי עושה לי טוב? באיזו חנות אני יכולה לקנות בגדים שיעזרו לי להרגיש מעולה עם הגוף שלי? איך מרגישה לי המחשבה לאכול מאכל מסוים? איך נראה לי שארגיש אחרי שאסיים לאכול את המאכל הזה? האם ארגיש טוב או אולי יעלו תחושות אשמה ופחד מלעלות במשקל?

כאשר תעשו הכל כדי להרגיש במיטבכן בכל רגע נתון, תוכלו לשכפל את ההרגשה הטובה קדימה. טוב-מושך-טוב-מושך-טוב, בסופו של דבר, אולי אפילו בלי לשים לב, תגיעו למצב שאתן שלמות עם המראה שלכן ואף תרדו במשקל תוך כדי תנועה בטבעיות ובזרימה.

באופן אישי, פידבק חיובי לעצמי תוך כדי התהליך וחגיגת כל הצלחה שבדרך (קטנה וגדולה), מסייעות לי לראות את עצמי באור חיובי יותר ויותר, ככל שהזמן עובר. כך אני נהנית מחיי באופן המיטבי ומקיימת את החיים האידיאליים שיצרתי הלכה למעשה – גם אתן יכולות!

לתמיכה בתהליך שלך, מזמינה אותך להצטרף אלי לקבוצות תמיכה גולדיס או לשירות אחת על אחת אונליין. פרטים בקישור

קורס ריסטרט בשיטת גולדיס

שיטה עוצמתית לשליטה על המשקל

את מחפשת את המסגרת המושלמת לרדת במשקל?

הגעת למקום הנכון!הקורס שלנו כולל את כל מה שאת צריכה לדעת כדי להגשים את חלומך, לרדת ולשלוט על המשקל לאחר הירידה.

כשבניתי את הקורס, חשבתי על כל פרט ופרט שדרוש בתהליך ההרזיה. הסתמכתי על הניסיון האישי רב השנים בהנחיית קבוצות תמיכה לירידה במשקל, בליווי נשים אחת על אחת אונליין ובתהליך האישי שלי.

התוצר הוא לא פחות ממהפכני! בעזרת כלים פורצי דרך של מודעות עצמית, ובהתבסס על מחקרים במדעי המוח, תפגשי בכל שיעור, באופן חוויתי, את האישה שתמיד רצית להיות כבר מתחילת הקורס.

האישה שמלאה באהבה לעצמה, האישה שמלאה באנרגיה, זו שנחושה לרדת במשקל וזו שגם מלאה באמונה בהצלחה שלה, שיודעת שזו תהיה הפעם האחרונה בהחלט….זו את העתידית.

הקורס מועבר במסגרת אינטימית, מכילה ולא שיפוטית של עד 25 מתאמנות, בו ינתנו לך המקום, התמיכה והעידוד שאת זקוקה להם כדי לשנות את הרגלי התזונה שלך ואת אופן האכילה שלך באופן הדרגתי ועקבי.

במשך כל אחד מ-20 מפגשי הקורס, תלמדי משהו חדש על עצמך, תתנסי בכלים שיעזרו לך לראות את ההרגלים שלך ובכלים חדשניים כדי לשנות אותם, תתמלאי באנרגיה ובמוטיבציה, תחווי דרכים חדשות להרגיע את הגוף ואת הרגש שלך, תלמדי לדבר עם עצמך בדרך חיובית ומקדמת, ובעיקר תרדי במשקל מתוך הנאה, שמחה ואהבה עצמית.

עכשיו כל מה שנשאר לך הוא לבחור את החבילה המתאימה לך

"כשאני חושבת על כמה יש עוד לפניי לעשות, להשפיע בחיים ולגלות את הסוד... עליי להיות בכושר שיא! כדי שאוכל להנות מכל מה שמקסים. לשמור על המשקל זה בשבילי אתגר שהוא מעשי ומאחלת לכל אם ואחות אהבה עצמית לשנים רבות" - גולדי אנדראה אורלן

מגלה על אכילה מאוזנת ומכירה את עצמך מה שעוזר לשמור על התוצאה ומשקל רצוי

הרוח שלך! התבוננות, מדיטציה ועוד כלים כדי לצאת ממעגל האכילה הרגשית

יש לך תמיכה אישית ממני לאורך כל הקורס וקבוצה סגורה בפייסבוק עם כל המשתתפות

אתר תלמידים עם כלים ותכנים הכי חשובים כדי שתוכלי לצפות בהם שוב

לקוחות קורס ריסטרט בשיטת גולדיס
מספרות על הצלחות!

זה דורש עבודה, זה דורש התמדה, אבל אני מבטיחה לך שזה אפשרי! בואי גם את להצליח היום!

שנים נסיון בניהול פרוייקטים להעצמת נשים
שנים נסיון בהנחיית קבוצות תמיכה לירידה במשקל
שנים נסיון בליווי אחת על אחת אונליין לירידה ושליטה במשקל

שמי גולדי,

אני כאן כדי לגלות לך את הנוסחה לשלוט על משקלך. להיות הגרסה הכי טובה של עצמך, האישה שתמיד רצית להיות. אני מדמיינת עולם בו יותר ויותר נשים שולטות על משקלן מתוך הבנה של איך גופן עובד.

יש לי בקשה אישית, שתפי עם מי שאת מכירה כדי שהמידע החשוב הזה יגיע לכמה שיותר נשים.

עברתי בחיים שלי המון דיאטות וגיליתי שהדרך הטובה ביותר לרדת במשקל אחת ולתמיד היא לתכנת את המחשבה שלי מחדש. להתחיל ללמוד את עצמי לעומק כדי לפצח את הנוסחה שתעזור לי להגיע למשקל שאני רוצה לחיות בו כל חיי ולהשאר בו.

תודות לירידה של 47 ק"ג ולשליטה על המשקל ב 6 שנים האחרונות, בלי שבכלל תכננתי נולדה שיטה עיקבית, עמוקה והכי חשוב, שיטה שעובדת.

הבנתי שהדרך הטובה ביותר להגיע להצלחה במהירות היא על ידי שימוש בטכניקה של דימויי מראש שמערבת את כל החושים, וכך להתחיל לחיות את "האישה שתמיד חלמתי עליה".

כדי שהמתאמנות שלי יקבלו את התוצאה הכי טובה, אני מגלה להן את כל הסודות והטיפים שלי. הנה אחד מהם: החגיגה היא חלק חשוב מהתהליך. בכל פעם שאת מצליחה לאכול כפי שתכננת, תחגגי עם כל הרגש, תעגני את הרגע, כך תחווי יותר ויותר רגעי הצלחה ותתמלאי במוטיבציה להמשיך בתהליך הירידה והשליטה על משקלך.

אם את גולשת ברשתות חברתיות, בואי נתחבר

 

השארת תגובה