תודה ❤️

תודה שהתעניינת בתפריט לדוגמא משיטת גולדיס!

התפריט נמצא בדרך למייל שלך.

בהצלחה רבה!

אשמח לדעת איך הולך לך…

וכמובן, את מוזמנת לפנות אלי לכל שאלה.

 

🌷🌼🌸

קבלי ממני מתנה

מהם הטיפים החשובים ביותר כדי להחזיק בתפריט המקדם אורח חיים בריא לאורך זמן?

אני שומעת המון עוקבות אחר השיטה שלי שמחפשות את הטיפים הכי משמעותיים כדי להקל על עצמן את המאמץ של עשיית דיאטה. בשלוש עשר השנים שאני אוכלת בריא הבנתי שיש כמה טיפים שעושים את החיים ליותר קלים, ריכזתי אותם עבורך:

שתי 2 ליטר מים ביום – נשים (וגם גברים כמובן) מבלבלות בין תחושת הרעב לבין תחושת הצמא ובמקום לשתות מים הן אוכלות אוכל מיותר. לטיפים על מה עושים כשקשה לשתות מים, ראי תשובה לשאלה בדף הנוכחי

קחי איתך ירקות לדרך – בכל מקום שתתארכי בו, ובכל חנות, תוכלי למצוא פחמימות וחלבונים, אבל ברוב המקומות לא תמצאי ירקות. ירקות הן הבסיס ליצור תשתית של שובע לאורך היום, קחי איתך כמה ירקות לדרך ואם אפשר גם תפוח או שניים.

קודם כל ירקות – איכלי קודם כל ירקות ואז את שאר רכיבי הארוחה ותראי שמשתלם לך! בירקות יש מים, סיבים שממלאים אותך וכמובן שכל הירקות מתוקים (שמת לב?). איכלי את הירקות ברוגע ולאט וכשתגיעי למנה העיקרית כבר תרגישי חצי שבעה

קופסאות איכסון – בזמן שאת מכינה ארוחת ערב או ארוחות לבית הספר של הילדים, הכיני לך שלוש קופסאות לשלוש ארוחות לקחת איתך למחרת לעבודה.

עמדי את הזמן נכון, יש לך רק 5 דקות להכין לך ארוחה מזינה? ארוחה מאוזנת יכולה גם להכיל 2 ירקות ומוזלי בריא (פרי, 4 חצאי אגוז, יוגורט ביו וכוס ברנפלקס)

40 דקות הליכה 4 פעמים בשבוע מצויינת לירידה במשקל

בחרי נכון – איכלי רק את המזונות שאת הכי אוהבת, גם כשמדובר בירק.

בפוסט הנוכחי נתתי לך כמה כלים שיעזרו לך באופן קונקרטי.

רוצה עוד טיפים לאורח חיים בריא? כנסי לשאלות נפוצות